17 Березня, 2017

Вугрова хвороба (акне)

Вугрова хвороба – хронічне запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їхньої закупорки і гіперпродукції шкірного сала.  Асnе vulgaris — захворювання сально-волосяного  фолікула, що характеризується  формуванням відкритих і закритих комедонів, вузлів та кист.

Термін “вугрова хвороба” або “акне” з’явився у фахівців  не дуже давно. Він указує на те, що поява вугрів – це не тільки виникнення визначених елементів, але і зміна стану всього організму. Вугровий висип – явище, характерне не тільки для підліткового віку.  Вугри можуть з’являтися й у дорослих – як правило, на тлі ендокринних захворювань, при яких виникає стан себореї. Тому,  якщо вугри спостерігаються в дорослого пацієнта, його необхідно обстежувати для виключення ендокринної патології. Нерідко сама клінічна картина вугрового висипу може підказати наявність супутнього захворювання. Так, наприклад, розташування вугрів у жінок навколо рота і на підборідді нерідко вказує на патологію яєчників. У випадках резистентності до терапії вугрової хвороби в дорослих жінок варто виключити також пухлину наднирників. Головною причиною появи вугрів у підлітковому віці є підвищення концентрації в крові чоловічих статевих гормонів андрогенів, під впливом яких сальні залози починають виробляти більше шкірного сала. Особливо великі і розгалужені сальні залози знаходяться на обличчі й у верхній частині спини, де найчастіше і з’являються вугри.

Лікування

Сучасні засоби лікування даного захворювання включають системну та зовнішню терапію, а також косметичні процедури, дієтичні рекомендації  і найголовніше – індивідуальний підхід для кожного пацієнта.

В Центрі Естетичноі Медицини “HBS” Вас проконсультують висококваліфіковані лікарі-дерматовенерологи.

Під час  консультації  Ви зможете пройти тести на визначення типу шкіри та лікар порекомендує засоби догляду та препарати для лікування вугрової хвороби, які підійдуть саме для Вашої шкіри.

Для кожного  пацієнта розробляється індивідуальна схема терапії акне та курс косметичних процедур.Також під час консультації    кожен пацієнт зможе отримати сучасні та найновіші рекомендації з харчування та продуктів, які можна залишити в раціоні, та тих, які буде бажано виключити під час курсу лікування.

“Краса варта того, щоб за неї боротись!”

Софі Лорен

 

One thought on “Вугрова хвороба (акне)

  1. Дякую найкращим лікарям ! Допомогли позбавитись 10 річної проблеми за 3 місяці . Раджу !!!!!

Залишіть ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *