5 Березня, 2017

Дерматоскопія

Стурбовані здоров’ям вашої шкіри?
Моніторинг стану шкіри є важливою ланкою  перевірки здоров’я будь-кого, а не лише людей, які мають сімейну історію меланом. Зміни на шкірі, особливо поступові зміни в межах невеликої родимки, можуть бути причиною для занепокоєння. Нині  неінвазивні методи дослідження займають провідні позиції в клінічній практиці. Помітити такі патологічні стани може лише лікар-дерматовенеролог за допомогою дерматоскопії.
Дерматоскопія — сучасний оптичний метод візуальної діагностики уражень шкіри. Безумовною перевагою методу є візуалізація підшкірних пігментних, судинних і гіперкератотичних змін. Дерматоскопія знайшла клінічне застосування в дерматовенерології, онкології, ревматології та у низці інших медичних спеціальностей. Цей метод істотно полегшує діагностику захворювань шкіри, волосся і нігтів та став виключно значущим в ранній та диференційній діагностиці пухлин шкіри. Цей метод не має протипоказань, є абсолютно безболісним і одним з найбільш ефективних у діагностиці шкірних захворювань.
Для проведення дерматоскопії використовується спеціальний пристрій – дерматоскоп, який дозволяє якісно висвітлити поле дослідження і розглянути глибоко розташовані шкірні структури із 10-кратним збільшенням.
Після нанесення спеціальної рідини на шкіру (це можуть бути безбарвне прозоре масло, вода або спирт) контактна плата дерматоскопу притискається до місця ураження і проводиться візуальна оцінка зображуваного або цифрова фотозйомка з подальшим детальним, аж до комп’ютеризованого, аналізом м’яких тканин.
У кожної людини на тілі знаходиться не менше 15-20 родимок, які регулярно потрапляють під дію ультра-фіолетового опромінення, що є одним з основних етіологічних факторів розвитку меланоми. Тому дерматоскопію рекомендовано проводити профілактично не менше 1 разу на рік.  Бажано пройти огляд до початку сезону активного сонця (квітень-травень), а також після завершення цього сезону (жовтень-листопад).
У клініці “HBS Health and Beauty Space” Ви можете пройти дерматоскопічне обстеження усіх шкірних утворень і отримати професійну допомогу лікарів-дерматологів. Сучасне обладнання і досвідчені лікарі клініки допоможуть Вам зберегти своє здоров’я та красу.

594301_7_b

2445697_orig

csm_K-008.34.221Titelbild_eb0109466f

dermatoscopy

dl-dl2ss

image

Залишіть ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *